.

www.pixelamooz.com

ادامه فیلم های آموزشی موجود در سایت پیکسل آموز  !

نام فیلم آموزشی :  آموزش کار با منویWord 2007

در این فیلم راجع به ابزار های موجود در منوی View برنامه Word صحبت شده است.

دیدن فیلم آموزشی آموزش کا با منوی Word 2007


نام فیلم آموزشی : فیلم آموزشی نحوه ارسال نامه های ادغامی در حجم بالا Word 2007

ممکن است بخواهید نامه های بسیاری را مستمراً به افراد خاصی بدهید که متن نامه شما یکی و نام و مشخصات افراد متفائت است. با استفاده از ابزار Mail merge می توانید به سادگی این کار را انجام دهید. در این فیلم بصورت کامل نحوه انجام این کار توضیح داده شده است. امیدوارم مورد پسند قرار گیرد.

دیدن فیلم آموزشی نحوه ارسال نامه نامه های ادغامی


نام فیلم آموزشی : فیلم آموزشی درج پاورقی در Word 2007

در این فیلم راجع به نحوه درج پاورقی یا Footenote برای متون سند کامل توضیح داده شده است. پاورقی در جزوات و کتب محتوای سند شما را برای مخاطب مفهومی تر و رسا تر می کند


دیدن فیلم آموزشی درج پا ورقی در Word 2007

 


نام فیلم آموزشی : فیلم آموزشی مدیریت پشت زمینه سند2007 Word

در این فیلم آموزشی راجع به نحوه مدیریت رنگ و تصویر زمینه سند Word 2007 صحبت شده است. شما می توانید با استفاده از رنگ و یا متن و تصاویر Watermark سند خود را جذاب تر و کاری کنید که کسی نتواند از محتوای سایت شما کپی برداری کنید.

دیدن فیلم آموزشی


نام فیلم آموزشی : کار کردن با پیوند ها در Word 2007

در این فیلم آموزشی راجع به نحوه کار کردن با پیوند ها یا link ها در Word 2007 بصورت کامل توضیح داده شده است. نحوه درج لینک با سایت ها, درج لینک به برنامه ها, درج لینک به داخل سند با استفاده از بوک مارک ها و حذف و مدیریت آن توضیح داده شده است.

دیدن فیلم آموزشی

نام فیلم آموزشی : فیلم آموزشی کار با نمودار ها درExcel 2007

در این فیلم نحوه درج و مدیریت نمودار ها توضیح داده شده است. اکسل برنامه ای فوق العاده در زمینه ایجاد انواع نمودار ها به حساب می آید که شما در این فیلم می توانید مشخصات عمومی آن را ببینید.

دیدن فیلم آموزشی


نام فیلم آمورشی : فیلم آموزشی نحوه چاپ کردن اطلاعات در Excel

چاپ در محیط اکسل به سادگی برنامه Word نیست و حتماً شما باید خود تنظیمات مورد نظرتان را انجام دهید تا آن چیزی که می خواهید را در چاپ ببینید. در این فیلم آموزشی نحوه کار با این تنظیمات را توضیح دادم.

دیدن فیلم آموزشی 


نام فیلم آموزشی : فیلم آموزشی نحوه ساخت یک پروژه ساده در Excel

در این فیلم با استفاده از یک پروژه ساده به معرفی یکسری از ابزار های کاربردی موجود در اکسل و کار با فرمول نویسی و توابع پرداخته شده است. این فیلم به یادگیری اکسل و کار با ابزار های اکسل بسیار کمک خواهد کرد.

دیدن فیلم آموزشی